ua/
головна
фото
ціни
лікування
зробити
замовлення
статті
посиланняСаки санаторій Танжер грязелікування і відпочинок Саки.

Курорт Саки пансіонат Танжер - це грязелікування, яке відоме у всьому світі, як панацея від багатьох захворювань. Відпочинок Саки - це Чорне море, ласкаве сонце і відмінні піщані пляжі. Саки санаторії кращі в своєму роді, де повертають радість материнства, а курорт Саки візитна картка всього чорноморського узбережжя Криму.


Пансіонат «Танжер» і санаторії в Саках відпочинок та грязелікування, поєднання приємного та корисного.

Санаторії в Саках для оздоровлення відпочиваючих застосовують методкі, в основі яких грязелікування Саки, бальнеологія (мінералізовані ванни з ропою солоного озера і мінеральною водою), фізіотерапія, лікувальний масаж, не останню роль грают природні фактори: цілюще морське і степове повітря, Чорне мореі піщані пляжі.

Саки санаторій-пансіонат Танже
р сучасний комплекс, розташований на узбережжі Чорного моря, Каламітської затоки в Криму. м. Саки знаходиться поруч з м.Євпаторія - це Західний Крим. Санаторії в Саках зведені як на узбережжі, так і в центрі м Саки в 6-8 км. від моря.

Курорт Саки.

Курорт Саки, зобов'язаний своєю назвою грязі сакського озера, саме так перекладається бруд з давньо тюрського. Згадки про лікувальні фактори Сакської грязі зустрічаються в працях Плінія і Птоломея, які вже тоді знали про місце на Кримському півострові (Тавриді), де є «земля, що зціляє рани». Саки санаторії, і курорт Саки в цілому, став відомий у всьому світі завдяки цілющим властивостям лікувальних грязей, які добувалися з дна Сакського соленого озера, джерела легенд і сказань.
У 1828 році на березі Сакського озера була побудована дерев'яна грязелікарня і готель, де отримує перші грязелікування і жили хворі. Саме грязям зобов'язаний Сакський курорт своїм розвитком. Пізніше, в 1881 році, на Кримських степах багатих степовими травами і чагарниками, висаджуєтьсякурортний парк, який стане однією з родзинок міста-курорту Саки. Зцілююче грязелікування та санаторії в Саках допомогли вибити гроші на будівництво залізниці з Сімферополя до Євпаторії, яка була побудована в 1915 році, і на відпочинок Саки і Євпаторію можна було дістатися набагато простіше і швидше.

Відпочинок у Саках.

Відпочинок у Саках - це повітря з ароматами степових трав, просочений морською сіллю і йодом, це близькість моря і піщані пляжі, це мінеральні джерела і солене озеро, та грязелікування Саки з лікувальною гряззю мула. Цілющі ресурси матінки природи позитивно впливають на здоров'я відпочиваючих, а сакські грязі не мають аналогів у світі.
Проживання відпочиваючих організоване в 2-х житлових корпусах, які розташовуються в безпосередній близькості від моря. Саки санаторій Танжер введений в експлуатацію в 2002 році - це молодий санаторій, розрахований на 200 місць. Перший корпус - 3-х поверховий будинок з 2-х і 3-х місцевими номерами стандарт. Другий корпус - 2-х поверховий будинокз підлозі люксами і люксом. Пансіонат Танжер використовує різні методи лікування чоловічого та жіночого безпліддя, опорно-рухової системи, органів дихання, але головним можна назвати грязелікування. Санаторії Саки дозволяють поєднати унікальне і високоефективне грязелікування та відпочинок в Саках. Піщані пляжі Чорного Моря з дрібним заходом відмінно підходять для відпочинку з дітьми.

Відпочинок у Саках.

Відпочинок Саки - це відпочинок у Криму на березі моря з травня по жовтень. Цьому сприяють комфортні кліматичні умови, температура в липні в середньому 23 ° С, а середньорічна 12 ° С. Каламітська затока не глибока, що дозволяє їй прогрітися вже в травні і купаються часом до початку листопада. Саки санаторій Танжер підійде для відпочинку з маленькими дітьми, так як дно в море піщане, пологе, без каменів і валунів, а вода майже завжди тепла. Крім того відпочинок Саки це тихий, сімейний відпочинок за доступними цінами, місто володіє всією інфраструктурою, необхідною для комфортного проведення часу: історичні місця, аквапарк, морські атракціони, сувенірні павільйони, туристичні путівки до будь-який куточок Криму. Запрошуємо на відпочинок в Саки санаторії, а ми постараємося його зробити корисним і незабутнім для Вас.

Грязелікування.

Грязелікування - це комплекс процедур з використанням грязей, що добуваються із дна соленого озера. У лікувальну грязь курорту Саки входять активні мінеральні, органічні сполуки та мікроелементи. Грязелікування в Саках можна вважати унікальним, лише деякі курорти світу можуть похвалитися такими природними багатствами. Методики грязелікування, застосовувані в здравницях м. Саки, отримали визнання світової медицини, а санаторій Саки - це візитна картка міста.

Допоміжним елементом у лікуванні є ропа Сакського солоного озера, властивості якої можна порівняти з лікувальною гряззю. Грязелікування і ропа соленого озера мають протизапальний ефект, багаторазово підсилюють обмінний процес, кровообіг, стимулюють імунну систему людини, а організм, використовуючи внутрішні резерви, включає режим саме лікування.
Сакський курорт має цілющим мінеральним джерелом з гідрокарбонатно-хлоридно-натрієвої водою, яка так само застосовується в лікуванні. Санаторії Саки дозволяють поєднати відпочинок в Саках на березі моря і ефективне грязелікування в Криму.

Процедури санаторій Танжер м Саки

Грязелікування, мабуть, найважливіший метод курортного лікування в санаторії міста м Саки.

Ось основні види грязелікування, використовувані в грязелікарні: загальна лікувальна грязь, грязьові аплікації, грязьові тампони, електро-грязелікування, рапноє зрошення. Для посилення ефективності застосовується бальнеологія: ванни рапниє, перлинні, хвойні, вагінальні зрошення. Кліматотерапія - природні лікувальні фактори: піщаний пляж санаторію Танжер дозволить вам приймати сонячні і морські ванни. Корисний повітря оздоровить вашу дихальну систему. Докладніше про лікування грязями, про медичні показання для грязелікування, протипоказання Сакської грязі, ви дізнаєтеся на сторінці лікування грязями в санаторії пансіонаті Танжер.
Запрошуємо провести відпочинок в Саках і поправити здоров'я у м. Саки пансіонат Танжер Крим.

головна фото ціни лікування зробити замовлення статті посилання

Яндекс.Метрика

Санаторій-Пансіонат "Танжер". Copyright © 2011-2012. E-mail: info@saki-tanger.com.ua. Тел. (06563) 2-40-45; +38(050)263-76-56