головна
фото
ціни
лікування
зробити
замовлення
статті
посилання
Лікування безпліддя
Лікування в санаторії в Саках
Грязелікарні України
Грязелікування суглобів

Людині властиво старіти , а з віком з'являються захворювання , про які в молодості і не замислюєшся . Одним з таких недуг є захворювання суглобів. Більшою мірою , звичайно, це хвороба літніх людей , але бувають випадки появи хвороби у молоді і дітей.
Вік , характер болю і супроводжуючі симптоми - все це впливає на методики лікування . Необхідно дізнатися справжню причину , чому з'явився біль у суглобах , і, звичайно , необхідно звернутися до лікаря , який призначить додаткові дослідження. Грязелікування суглобів - це один з ефективних методів профілактики і лікування захворювань опорно - рухового апарату .

Лікування суглобів брудом.

Римські імператори і фараони Єгипту вже тоді використовували мулову бруд річки Ніл . Знали про лікувальні властивості грязі церковні лікарі епохи Відродження і лікарі Середньовіччя. Пелоїди моментально робили водойму , де знаходигрязелечение суставовли чудодійну бруд , місцем лікувального паломництва , а слава про чудеса мулу і глини швидко розносилися по всьому світу. Русь про грязелікування дізналася кілька століть тому за часів монголо - татарського ярма в Криму. Це був якийсь релігійний обряд занурення хворого у багнюці лікувальних озер , з яких стирчала лише його голова. Лише пізніше ближче до 18-19 століттю лікарі вивчили корисні властивості лікувальної грязі. Це призвело до популяризації грязелікування , що послужило початком до пошуку нових родовищ унікального природного сировини. Грязі утворюються в різних водоймах. Сульфідні грязі знаходяться на дні солоних озер і лиманів . У болотах утворюються торф'яні мулові відкладення. Вулканічна діяльність причина утворення гідротермальних грязей. Хвороби суглобів можна лікувати будь-який з цих грязей. Бруд багатогранно впливає на організм людини загалом, і на опорно - рухову систему зокрема. Виділяють хімічне , температурне і механічне дію , інтенсивність впливів залежить від складу і консистенції бруду. Грязелікування слід застосовувати на курортах під наглядом лікарів , так як відновні процеси можуть супроводжуватися побічними ефектами і протипоказаннями . При грязелікування суглобів активізуються всі біологічні процеси на клітинному рівні , стимулюються внутрішні сили організму , які і відновлюють нормальне функціонування систем . Лікування суглобів брудом проводиться курсами в 10-15 процедур і займає від 14 - 24 днів , так як призначають грязелікування зазвичай через день.

Лікування суглобів санаторії м Саки

Широко поширене лікування суглобів в санаторії , у тому числі і м Саки Крим . Грязьове лікування артриту і артрозу вже протягом століття є , мабуть, одним з найбільш ефективних методів лікування захворювань суглобів. Медикаменти в цих випадках лише знижують хворобливі прояви на якийсь період часу. Лікування ж суглобів в санаторії грязями сприяє більш швидкому зрощенню кісток при переломах і травмах , знижує больові відчуття , поліпшується пластичність суглобів , знижуються запальні процеси , суглоби стають сильними і рухливими.

Лікування суглобів Саки відрізняється більшою ефективністю. Сакські грязі унікальні тим , що мають особливий склад , в основу якого входять не тільки мінеральні речовини , але і висока концентрація органічних сполук - все це змішано матінкою природою в унікальних цілющих пропорціях. лечение грязями
Використання грязей в санаторіях м Саки буває 2х видів: грязьові аплікації , повне обгортання. Найчастіше використовують грязьові аплікації , накладаючи їх на ділянки тіла , які необхідно вилікувати. Лікування суглобів Саки - це стимуляція обміну речовин в організмі людини під впливом грязелікування . Лікування артрозу , артриту , профілактика травм і переломів методом аплікацій довело свою ефективність. Чим на більшу площу накладається бруд , тим більше ефект від процедури , але тут головне не переборщити , пам'ятаючи про побічні ефекти : закупорки шкіри , впливі на серцевий м'яз. Захворювання суглобів лікують ще й електро - грязьовими аплікаціями , і водолікуванням , при цьому корисні речовини більш ефективно і глибоко доставляються в організм хворого. Не рекомендовано одночасного поєднання грязелікування і сонячних ванн. У багатьох країнах грязелікування обов'язкова процедура при хворобі суглобів. Грязями лікують практичні всі захворювання опорно - рухового апарату, хвороби хребта, артрити , артрози , хвороба Бехтерева , проходять курс після складних переломів і травм.
Лікування артриту , лікування артрозу і інших захворювань може бути протипоказано , тому, збираючись на лікування суглобів в санаторії обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і пройдіть повне обстеження .

Протипоказання до грязелікування.

Знайте , як і будь-які ліки , грязелікування має ряд протипоказань. Протипоказанням при лікуванні суглобів є будь-які запальні процеси , в тому числі хронічні в стадії загострення , а так само :

- Виявлення злоякісні і доброякісні новоутворення ;
- Хвороб легенів туберкульозної етіології ;
- Ряду серцево - судинних захворювань ,
- Деяких захворюваннях кровоносної системи;
- Хвороб нирок ;
- Вагітність ;
- При інфекційних хворобах шкіри і статевих органів ;
- При різкому виснаженні , супроводжується зневодненням .

Місця, де проводиться грязьове лікування суглобів у спеціалізованих клініках і санаторіях називаються грязелікарнями .
В Україні кілька курортів , де проводять лікування артрозу , артриту та інших захворювань опрно -рухової системи - це санаторії м Саки і Євпаторії , курорт Слов'янськ та Куяльнік.Протівопоказанія до грязелікування .

головна фото ціни лікування зробити замовлення статті посилання


Санаторий-Пансионат "Танжер". Copyright © 2011-2013. E-mail: info@saki-tanger.com.ua. Тел. (06563) 2-40-45; +38(050)263-76-56